Samsung UE40JU6072 recenzia

Využili sme aj tento rok povianočné zľavy a rozhodli sme sa nakupovať výhodne. Syn si veľmi želal nový televízor do jeho izby, keďže dostal nový Xbox a ten jeho predchádzajúci nebol dostatočne veľký. Jedno ráno sme natrafili na zľavnený Samsung UE40JU6072 , ktorý bol v tom čase Top produkt. Rozhodli sme sa ho teda ísť pozrieť a dnes už zdobí izbu nášho syna.

Vždy túžil po veľkom a výkonnom TV. Tak sme mu to splnili, respektíve splnil mu to Samsung. Samsung UE40JU6072 je TV s uhlopriečkou 101 cm s rozlíšením UHD. Ide o Smart TV s možnosťou WiFi pripojenia, nahrávania a všetkým, čo si len môžete priať. Taktiež je možné nastaviť rôzne režimi, či už filmový, dynamický, športový,… Typ podsvietenia je Direct LED. Nachádza sa tu aj možnosť obraz v obraze. TV obsahuje automatické ladenie, čo nám veľmi vyhovuje.

Musím povedať, že nám a nášmu synovi veľmi vyhovuje. Ako nahrávanie programov, časovač, wifi,… 3D sa tu nenachádza no pre nás ani táto funkcia nie je potrebná. Televízor zvláda všetko, čo má. Manipulácia s ním je veľmi jednoduchá. Len si dajte pozor, aby ste neurobili to, čo my, a omylom nenainštalovali nohy opačne. Návod na použitie je veľmi prehľadný, takmer všetko, inštaláciu, zvláda televízor sám. Myslím si, že momentálne ide o cenovo najdostupnejší model, ak berieme do úvahy kvalitu. Obraz je krásny a zvuk je dostačujúci. Určite ho odporúčame aj známym aj neznámym. Každý sa nás pýta, kde sme ho kupovali a koľko stál, no ke´d ľudia začujú cenu, nechcú veriť vlastným ušiam.

 

Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

Romana Kádeková

Súvisiace príspevky
Aká je Vaša skúsenosť?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *