HP LaserJet Pro 200 Color M251nw CF147A#B19 recenzia

HP LaserJet Pro 200 Color M251nw CF147A#B19 recenzia

Recenzia produktu HP LaserJet Pro 200 Color M251nw CF147A#B19

HP LaserJet Pro 200 Color M251nw CF147A#B19
7.875

Cena

75/10

  Kvalita

  80/10

   výkon

   75/10

    Rýchlosť tlače

    85/10

     Klady tohto produktu

     • - Nízka cena
     • - Malá hlučnosť
     • - Vysoké rozlíšenie
     • - Ľahké ovládanie
     • - Rýchlosť tlače

     Zápory produktu

     • - najväčší možný formát A4

     Tlačiareň využívam každý deň či už v práci alebo doma, keď v práci spať nechcem. Potrebujem kvalitnú laserovú tlačiareň, aby som si potrebné podklady mohla tlačiť doma. Potrebovala som tlačiareň, ktorá by spĺňala moje požiadavky, nebola finančne príliš náročná na dopĺňanie farieb a aby bola zároveň rýchla.

     Nechala som si poradiť a Vybrala som si teda HP LaserJet Pro 200 Color M251nw CF147A#B19. Rýchlosťou mi vyhovuje, keďže vytlačí 14str/min. Čo mi aj mierne šetrí čas, keďže denne na nej vytlačí cca 100strán.
     Čo mňa dostalo najviac bola jednoduchá inštalácia, práve dôvodu, že si nemôžem dovoliť náročnú a zdĺhavú inštaláciu či ovládanie. Ďalšie obrovské plus pre mňa je tlačenie bezdrôtové, čiže začať tlačiť môžem z ktorejkoľvek miestnosti. Vyhovuje mi aj to, že tlačiareň pri tlači nespôsobuje hluk, a preto môžem tlačiť aj v noci a nezobudím rodinu či susedov. Dostupnosť náplní je dobrá, nájdete ich takmer kdekoľvek, a preto môžete tlačiť stále, keď to potrebujete.

     AK sa bližšie pozrieme na cenu, niekomu sa môže zdať pomerne vysoká. Faktom však je, že má toľko funkcií, že ja som bola dokonca prekvapená nízkou cenou tejto tlačiarne. Ja by som ju odporučila každému, kto častejšie využíva tlačiareň, či už farebnú alebo čiernobielu. Môžete si pri tlači kľudne nastaviť aj rozlíšenie a je vhodná pre tlač do rodín, menších firiem, či škôl. Na tlačenie plagátov ( Hoci najväčší možný formát je A4 ), seminárnych prác, prospektov či bežných strán. Ako sme už hovorili, je ľahko ovládateľná, a preto s ňou dokáže manipulovať každý, dokonca aj deti. Ja som s ňou spokojná, mám ju od Vianoc, a odporúčam ju každému.

     Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis HP LaserJet Pro 200 Color M251nw CF147A#B19 kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

     Najlepšie ponuky HP LaserJet Pro 200 Color M251nw CF147A#B19

     skladomDO OBCHODUHej.sk
     Romana Kádeková

     Súvisiace príspevky
     Aká je Vaša skúsenosť?

     Pridaj komentár

     Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *