Dell Inspiron 13z Touch recenzia

Dell Inspiron 13z Touch recenzia

Recenzia produktu Dell Inspiron 13z Touch

886.10
Dell Inspiron 13z Touch
9.225

výkon

95/10

  zvuk

  89/10

   obraz

   90/10

    výdrž batérie

    95/10

     Klady tohto produktu

     • - výkon
     • - obraz
     • - výdrž batérie

     Zápory produktu

     • - krátky kábel nabíjačky

     Dell Inspiron 13z Touch, tento 13,3″ notebook pre náročných, je presne to, čo som potrebovala Je perfektný. Tento ultrabook s dotykovým displejom by mohol kľudne konkurovať aj MacBooku. No svojou 8GB RAM a hmotnosťou 1,66kg je neuveriteľne výhodný a vhodný aj na cestovanie. Podsvietená klávesnica umožňuje jednoduchšiu orientáciu a ľahšie písanie a prácu s ním aj v tme. Výhodou je aj jeden z najnovším OS Windows 8.1. Tento počítač má všetko, čo potrbujete. Dotykový displej, WIFI, Bluetooth, USB , HDMI, čítačka pamäťových kariet, webkamera,…

     Ide o typ , spojenie tabletu a PC, a preto ho možno využívať ako oboje súčasne. Displej je možné preklopiť o 360°, čo umožňuje ľahkú manipuláciu s ním kdekoľvek a kedykoľvek.
     Ak sa bližšie pozrieme na pomer ceny a výkonu, myslím si, že cena je primeraná. Keď si ju porovnáte s cenou klasických notebookov v displeť jom 13,3″, je samozrejme vyššia lenže mi nehovorím o klasickom notebooku.

     Dell Inspiron 13z Touch z boku

     Dell Inspiron 13z Touch z boku

     A hlavne, stotožňujem sa s názorom, že radšej si priplatiť za kvalitu a byť spokojní, hlavne ak ide o kvalitu takéhoto kalibru, o akom sa bavíme. Tento počítač využívam vo svojom každodennom živote a som s ním nadmieru spokojná. Kľudne si svoje záležitosti môžem riešiť aj pri cestovaní vo vlaku napríklad, keďže baterka má dlhú výdrž.
     Tento produkt odporúčam každému, kto uvažuje o kúpe notebooku, či tabletu, pretože tu to máte 2v1 a v neskutočnej kvalite. Odporúčam ho každému, kto chce byť spokojný a pracovať na notebooku s radosťou.

     Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Dell Inspiron 13z Touch kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

     Najlepšie ponuky Dell Inspiron 13z Touch

     skladom886.10 €DO OBCHODUHej.sk
     Romana Kádeková

     Súvisiace príspevky
     Aká je Vaša skúsenosť?

     Pridaj komentár

     Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *