Hydraulicline CPD800 recenzia

Recenzia produktu inSPORTline Hydraulicline CPD800

680
inSPORTline Hydraulicline CPD800
8.5

Kvalita

90/10

  Cena

  80/10

   Klady tohto produktu

   • - Precvičenie celej hornej časti tela bez zaťaženia kĺbov
   • - Možnosť nastavenie šiestich úrovní odporu (min 7kg max 13kg)
   • - Chránená konštrukcia proti odlupovaniu a škrabancom
   • - Vhodné aj na komerné využitie

   Zápory produktu

   • - Robustnejšia konštrukcia značí väčšie rozmery stroja

   Chete mať krásnu vytvarovanú a najmä svalnatú hruď? Cvičenie prsných svalov nie je iba pre mužov, ale aj pre ženy. Ak neradi chodievate do fitness centier či posilňovní, určite stavte na posilňovač prsných svalov značky Hydraulicline, ktorý je vhodný na domáce používanie a bude sa vám určite hodiť.

   Cvičenie doma nebolo nikdy komfortnejšie a lepšie! Značka Hydraulicline má pre vás posilňovač prsných svalov CPD800, ktorý dokáže skvelo vytvarovať hruď. Jednoducho naberiete svaly, spevníte celú hornú časť a budete sa cítiť konečne skvelo vo vašom vlastnom tele! Vysokokvalitný posilňovací stroj bude vašim každodenným pomocníkom, ktorý sa vám bude hodiť.

   Posilňovací stroj Pec Dec Machine zo série strojov Hydraulic Line je súčasťou špeciálneho kruhového tréningu. Vyskúšajte aj vy kruhový tréning, ktorý vám dokáže vytvarovať postavu už o pár mesiacov. Či už chcete nabrať svalovú hmotu, schudnúť alebo si len udržať postavu, určite by vám posilňovací stroj prsných svalov nemal chýbať, pretože je to jeden z najlepších strojov, ktorý vám dokáže poradiť a pomôcť vo všetkom.

   Stroj je vysokokvalitný a multifunkčný. Je navrhnutý tak, aby posilňovanie s ním bolo veľmi efektívne a mali ste z neho maximálny pôžitok. Necvičte už len úplne zbytočne a radšej majte výsledky! Práve s týmto strojom sa vám to určite podarí. Celé séria týchto strojov pracuje na princípe olejových tlmičov, ktoré poskytujú stabilný odpor v celom rozsahu cvičení.

   Na tomto stroji si skvelo precvičíte vrchnú časť tela a to presnejšie prsné svaly, bicepsy, tricepsy a brušné svaly. Bez výrazného namáhania svalov skvelo precvičíte všetky časti vrchnej polovice tela a už o pár týždňov uvidíte rozdiel! Vďaka mäkkému čalúneniu sa vám bude na stroji skvelo sedieť či klasicky cvičiť. Protišmykový materiál zaručuje, že sa nebudete zo stroja šmýkať a vždy budete presne a skvelo na ňom usadení.

   Stroj má pevnú konštrukciu, ktorá vás udrží a nemusíte sa báť pádu. Okrem toho je stroj aj odolný voči škrabancom či odlupovaniu, takže na ňom môžete bez problémov cvičiť a žiadne škrabance na ňom neuvidíte.

   Vysoký štandard tohto stroja ponúka aj kvalitné sedadlo s veľkou opierkou, na ktorej sa dobre opriete a nebude vás nič tlačiť. Čalúnené opierky predlaktia a veľmi kvalitné protišmykové úchopy pre ruky sú vyrábané so špeciálnou gumovou vrstvou.

   Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis inSPORTline Hydraulicline CPD800 kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

   Najlepšie ponuky inSPORTline Hydraulicline CPD800

   DO OBCHODUinsportline.sk
   admin

   Súvisiace príspevky
   Aká je Vaša skúsenosť?

   Pridaj komentár

   Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *