Body Craft F320 recenzia

Recenzia produktu Body Craft F320

236
Body Craft F320
8.75

Kvalita

80/10

  Cena

  95/10

   Klady tohto produktu

   • - Kolieska pre jednoduchý transport
   • - Nosnosť až 450 kg
   • - Robustná oceľová konštrukcia, vďaka ktorej sa nepohne z miesta
   • - Skvelá cena

   Zápory produktu

   Hľadáte lacnejšiu variantu posilňovacieho stroja, na ktorom môžete vykonávať niekoľko cvikov? Medzi tie základné patria napríklad posilňovacie veže, ktoré sú však vo vysokých cenových kategóriách. Ak však hľadáte lacnejší variant, ktorý vás toľko nebude stáť, radšej stavte na posilňovaciu lavicu, na ktorej budete môcť vykonávať hneď niekoľko desiatok cvikov.

   Posilňovacie stroje bývajú veľmi ťažkým a drahým orieškom pre každého, kto sa snaží zariadiť si svoju vlastnú posilňovňu. Ak aj vy patríte k ľuďom, ktorí radšej cvičia doma, stavte na posilňovaciu lavicu Body Craft F320, na ktorej môžete precvičovať hneď niekoľko desiatok cvikov.

   Nastaviteľná-posilňovacia-lavica-Body-Craft-F320-side

   Výhodou tejto posilňovacej lavice je najmä to, že ju môžete mať za skvelú cenu, ktorá vás nebude až toľko bolieť. Hneď ďalšou výhodou sú aj desiatky cvikov, ktoré na nej môžete precvičovať. Je preto len na vás, čo si v daný deň zacvičíte. Posilňovacia lavica Body Cfrat F320 je profesionálnou lavicou, ktorá je vhodná na tie najzákladnejšie cviky s činkami či vzpieračskou tyčou.

   Vďaka robustnému oceľovému rámu a pevnej konštrukcií bude na zemi pevne držať a udrží aj ťažšieho človeka, ktorý na nej bude chcieť cvičiť. Vďaka špeciálnej farbe Platinum Gray je chránená voči škrabancom či iným poškodeniam, ktoré by sa pri cvičení s činkami a inými ťažkými predmetmi mohli stať.

   Posilňovacia lavica Doby Craft F320 disponuje aj 5 centimetrovým vysokým  polstrovaním, ktoré je pokryté špeciálnym polo-vinylovám materiálom. To vám zaručuje maximálny komfort počas cvičenia. Popri tom, ako budete lavicu používať vás nikdy nebude nič tlačiť či niekde bolieť. Vaše cvičenie si tak užijete na maximum.

   Posilňovacia lavica má aj kolieska, vďaka ktorým ju budete môcť presúvať z miesta na miesto. Jednoduchá manipulácia s ňou sa vám bude páčiť a vždy si budete istí, že ju môžete presunúť inam, kde sa vám bude hodiť. Lavica patrí medzi špičku vo svojej kategórií. Má nosnosť neuveriteľných 450 kilogramov.

   Výhodou je aj šesť polôh opierky, takže si ju budete môcť vždy dať tak, ako len vy potrebujete a nemusíte riešiť nič iné. Opierka má aj nízku hustotu a vďaka tomu je mäkšia, ako opierky na iných laviciach.

   Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Body Craft F320 kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

   Najlepšie ponuky Body Craft F320

   DO OBCHODUinsportline.sk
   admin

   Súvisiace príspevky
   Aká je Vaša skúsenosť?

   Pridaj komentár

   Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *