Body Craft Elite recenzia

Recenzia produktu Body Craft Elite

2900
Body Craft Elite
8.25

Kvalita

95/10

  Cena

  70/10

   Klady tohto produktu

   • - Patrí medzi najlepšie vo svojej kategórií
   • - Záťaž až do hmotnosti 180 kg
   • - Robustná konštrukcia, vďaka ktorej máte vždy istotu, že nespadnete
   • - Niekoľko stupňov nastavenia veže

   Zápory produktu

   • - Nevhodné do malej posilňovne
   • - Vyššia cena

   Patríte k ľuďom, ktorým šport nie je vôbec cudzí a radi cvičíte nielen vo fitness centrách, ale aj doma? Určite by vám nemal teda vo vašom domácom fitku chýbať ani multifunkčný nástroj, na ktorom budete môcť cvičiť úplne všetky partie tela.

   Profesionálne stroje na cvičenie sú niekedy veľmi drahé a veľké. Do vašej domácej posilňovne sa nemusia vôbec hodiť, a preto by ste si mali zakúpiť stroje, ktoré sa vám vyplatia. Posilňovacia veža Body Craft Elite patrí medzi profesionálne stroje za príjemnú cenu. Je to najvyššia kvalita v tejto kategórií.

   Body Craft Elite doma

   Veľkosť tejto posilňovacej veže nie je príliš veľká, no ani príliš malá. Skvelo sa na nej bude cvičiť ako žene, tak aj mužovi, ktorý má vyššiu váhu. Vďaka špeciálnej farbe, ktorou je pokrytá a nastriekaná je odolná voči škrabancom, ktoré by sa mohli vytvoriť pri cvičení.

   Na posilňovacej vežy Body Craft Elite precvičíte celú telo a môžete robiť viac ako 100 rôznych cvikov. Efektívne tak precvičíte všetky časti tela ako sú ruky, nohy či chrbát. Táto veža je vhodná aj na tzv. veslovanie, ktoré je v poslednej dobe veľmi obľúbené.

   Určite sa vám budú páčiť aj ďalšie prednosti ako sklolaminátové nylonové kladky s guličkovými ložiskami, vďaka ktorým si nastavíte vždy takú hmotnosť, akú potrebujete. Záťaž si môžete dať až na hmotnosť 180 kg, takže o to, že by ste si doma poriadne nezacvičili, sa báť nemusíte.

   Okrem týchto všetkých vymožeností je posilňovacia veža aj veľmi príjemná na sedenie a cvičenie, pretože disponuje ortopedickou opierkou, ktorá vám poskytne skvelé uchytenie a oporu chrbta či bedier. Šírku opierky si môžete sami nadstaviť podľa toho, ako potrebujete. Rovnako tak aj sedák či sklon ramien. Nechýba ani držiak na fľašu, kde si budete môcť odložiť svoj šejker či klasickú fľašu.

   Zaujímavosťou, ktorá nechýba ani na tejto veži je ABS systém. Tento systém sa nazýva aj aktívny systém vyrovnávania. Umožňuje človeku, ktorý cvičí posilňovať vždy odlišnými spôsobmi rôzne časti hornej polovice tela. Vďaka tomu budete mať vždy iné cviky, ktoré budete vykonávať a nikdy sa nedostanete do rovnakej rutiny, ktorá by vás nemusela baviť a kvôli ktorej by ste nemali výsledky, aké potrebujete.

   Vďaka konštrukcií veže budete mať vždy vysokú stabilitu a nosnosť, takže na nej môže cvičiť doma naozaj úplne každý. Vďaka robustnej konštrukcií sa nebudete počas cvičenia musieť báť, že by ste sa prevrhli alebo by ste spadli spolu s vežou. Rám má veľkú odolnosť proti poškriabaniu či inému zničeniu, takže vám vydrží naozaj veľmi dlho a nebudete sa musieť báť, že by ste ju zničili po pár cvikoch.

   Veža sa jednoducho prispôsobuje každému človeku, ktorý práve ide cvičiť. Možno na začiatok vyzerá veža veľmi prekombinovane, neľakajte sa. Jednoducho sa ovláda a prispôsobuje. Všetko budete mať hotové za pár minút. Pri veži si môžete nastaviť 10 rôznych polôh protismerných kladiek, 8 rôznych polôh nastavenia tlakového ramen, 7 polôh opierky a 3 polohy nastavenia sedadla.

   Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Body Craft Elite kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

   Najlepšie ponuky Body Craft Elite

   DO OBCHODUinsportline.sk
   admin

   Súvisiace príspevky
   Aká je Vaša skúsenosť?

   Pridaj komentár

   Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *