inSPORTline Cable Column CC200 recenzia

Recenzia produktu inSPORTline Cable Column CC200

505
inSPORTline Cable Column CC200
8

Kvalita

80/10

  Cena

  80/10

   Klady tohto produktu

   • - Vysoká stabilita
   • - Umožňuje cvičiť desiatky cvikov a pozícií
   • - Nastavenie výšky
   • - Protišmykové madlá

   Zápory produktu

   • - Jeho konštrukcia je stredná, nie je príliš robustná

   Cvičenie v posilňovni a vo fitness centrách môže byť skvelé, no pre mnohých to nemusí byť to najlepšie. Či už z časovej alebo finančnej stránky. Najlepšou voľbou je mať doma vlastnú, menšiu posilňovňu, v ktorej budete mať tie základné pomôcky na precvičenie celého tela.

   Práve najlepším strojom, ktorý by vám nesmel doma chýbať je posilňovací stojan inSPORTline Cable Column CC200, ktorý vám ponúka precvičenie a posilňovanie všetkých častí vášho tela. Nekupujte si zbytočne plno činiek a radšej stavte na jeden stojan, ktorý vám ponúkne úplne všetko v jednom.

   Posilňovací stojan inSPORTline Cable Column CC200 patrí medzi multifunkčné stojany najvyššej kvality. Skvelá cena, ktorá sa vyrovná vlastnostiam tohto produktu je na svojom mieste. Vhodný je najmä na domáce použitie, takže ak máte doma menšiu posilňovňu, určite by vám tam nemal chýbať.

   Výhodou tohto stojanu je aj jeho vysoká odolnosť voči zničeniu a poškriabaniu, takže sa pri cvičení oň nemusíte vôbec báť. Posilňovací stojan inSPORTline Cable Column CC200 vám ponúka viac ako 100 rôznych kombinácií cvikov a spôsobov precvičovania celého tela. Štandardne môžete využiť kladky pre posilňovanie rúk – bicepsov a tricepsov. Okrem toho môžete využiť aj kladku, na ktorej môžete cvičiť. Nezabúdajte ani na hrazdu, na ktorej môžete cvičiť klasické a základné cviky.

   Ďalšou výhodou, ktorá nesmie chýbať tejto veži je aj ľubovoľné nastavenie výšky, takže ju môžu používať aj vyšší a aj nižší ľudia, ktorí ju budú používať. Nemusíte mať teda strach, ak by ste boli nižší alebo práve naopak vyšší. Záťaž si jednoducho môžete nastaviť až na hmotnosť 45 kilogramov na každej strane. Práve vďaka tomu precvičíte celé telo a to naozaj poriadne.

   Medzi ďalšie prednosti patria napríklad protišmykové madlá alebo nylonové kladky. Vďaka týmto vymoženostiam sa vám bude skvelo cvičiť a nikdy sa nebudete cítiť nekomfortne. V kombinácií s oceľovými lankami je tak posilňovací stojan pri cvičení tichý a plynulý. Posilňovací stojan inSPORTline Cable Column CC200 patrí medzi tie najlepšie vo svojej kategórií.

   Posilňovací stojan inSPORTline Cable Column CC200 má aj vysokú stabilitu práve vďaka svojej konštrukcií. Tá je stredne veľká, nie je ani príliš robustná, no ani príliš malá. Práve vďaka tomu sa bude hodiť aj do menšej miestnosti, v ktorej potrebujete ušetriť viac miesta.

    

   Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis inSPORTline Cable Column CC200 kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

   Najlepšie ponuky inSPORTline Cable Column CC200

   DO OBCHODUinsportline.sk
   admin

   Súvisiace príspevky
   Aká je Vaša skúsenosť?

   Pridaj komentár

   Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *