inSPORTline Phanton recenzia

Recenzia produktu inSPORTline Phanton

572
inSPORTline Phanton
8.75

Kvalita

80/10

  Cena

  95/10

   Klady tohto produktu

   • - Môžete na nej robiť desiatky cvikov
   • - Nosnosť až do 150 kg
   • - Zmestí sa aj do menších priestorov
   • - Príjemná cena

   Zápory produktu

   Ľudia, ktorí sa pohybujú už nejakú dobu vo svete fitness veľmi dobre vedia, že posilňovacia veža je základ dobrého fitness centra alebo posilňovne. Ak si doma zariaďujete aj vy malé fitko, nemal by vám tam tento stroj chýbať. Vďaka jeho multifunkčnosti by ste sa nemali báť ani vyššej ceny, za ktorú sa väčšina týchto strojov predáva.

   Posilňovacia veža je základom dobrého tréningu. Vďaka jej multifunkčnosti precvičíte na tomto stroji úplne celé telo od hlavy až po päta a nebudete sa musieť báť, že by ste potrebovali ešte nejaké iné doplnkové stroje. Práve kvalitná posilňovacia veža je najlepšou investíciou, ktorú môžete urobiť.

   Dnes je už veľmi ťažké nájsť kvalitnú posilňovaciu vežu, no medzi tie najlepšie patrí práve posilňovacia veža inSPORTline Phanton. Tá vám ponúka za príjemnú cenu mnohé funkcie, ktoré sa vám budú určite páčiť.

   Malé priestory neboli nikdy lepšie využité, ako s touto posilňovacou vežou. Je revolučná najmä z konštrukčného hľadiska, no nielen z toho. Máte radi kreatívne cvičenie a od každodenného tréningu očakávate vždy niečo viac? Práve pre vás je táto veža, ktorá vám ponúka nespočetné množstvo cvikov, ktoré na nej môžete cvičiť. Pre stepper, bench, hornú a dolnú kladku je vstavanú elektronický počítač cvikov. Horizontálne a vertikálne si môžete nastaviť sedadlo, ktoré je veľmi pohodlné a ergonomicky tvarované, takže ani po dlhom sedení na ňom vás nič nebude bolieť. Práve to je základom mnohých, najnovších posilňovacích veží. Komfort je vždy na prvom mieste, aj pri cvičení.

   Vďaka jej robustnej no veľmi úspornej konštrukcií, ktorá sa zmestí aj do menších priestorov je vhodná pre všetkých nadšencov fitness. Či už cvičíte krátko alebo dlhšie, vždy na nej môžete precvičovať niečo nové alebo iné. Anatomicky vytvarovaná a nastaviteľná opierka chrbta je zo syntetickej kože, takže sa o ňu môžete pohodlne oprieť a bude sa vám sedieť pohodlne. Ponúka vám aj tri polohy stredovej časti.

   Posilňovacia veža inSPORTline Phanton je natretá špeciálnou farbou, ktorá je odolná voči oškretiu či odlupovaniu. Nemusíte sa potom báť, že by sa jej niečo stalo pri cvičení alebo pri používaní činiek.

   Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis inSPORTline Phanton kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

   Najlepšie ponuky inSPORTline Phanton

   DO OBCHODUinsportline.sk
   admin

   Súvisiace príspevky
   Aká je Vaša skúsenosť?

   Pridaj komentár

   Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *