inSPORTline ProfiGym C70 recenzia

Recenzia produktu inSPORTline ProfiGym C70

496
inSPORTline ProfiGym C70
9.25

Kvalita

90/10

  Cena

  95/10

   Klady tohto produktu

   • - Skvelá cena
   • - Umožňuje striedať desiatky pozícií a cvikov
   • - Súčasťou je aj boxovacia hruška
   • - Vysoká odolnosť voči poškriabaniu a zničeniu

   Zápory produktu

   • - Najvyššia hmotnosť závažia je iba 45 kg
   • - Chýba jej hrazda

   Multifunkčná posilňovacia veža je vždy veľkým plusom do domu či bytu, v ktorom máte domáce fitko alebo posilňovňu. Vďaka tomuto stroju máte vždy možnosť precvičiť každú jednu partiu tela a mať väčšie a lepšie výsledky, ako ktokoľvek iný.

   Posilňovacia-veža-inSPORTline-ProfiGym-C70Nie všetci majú vždy čas chodiť do posilňovne, a práve preto, ak patríte k týmto ľuďom, by ste si mali zaobstarať vlastnú posilňovaciu vežu, vďaka ktorej budete mať výsledky ako z fitness centra alebo posilňovne. V dnešnej dobe už nájdete nespočetné množstvo posilňovacích veží na domáce použitie, ktoré majú skvelé hodnotenia a dokážu sa vyrovnať aj tým profesionálnym. Medzi tie patrí aj posilňovacia veža inSPORTline ProfiGym C70.

   Posilňovacia veža inSPORTline ProfiGym C70 je multifunkčná veža, ktorá ponúka naozaj desiatky rôznych cvikov, ktoré môžete vykonávať. Efektívne precvičíte celé telo a budete sa cítiť perfektne. Mnohé posilňovacie veže majú vždy nejakú chybičku a tou býva to, že im niečo chýba. Či už sú to časti na posilňovanie nôh, rúk alebo chrbta, môže vám v nej niečo chýbať a vy tak budete musieť niečo dokupovať. Práve posilňovacia veža inSPORTline ProfiGym C70 má úplne všetko čo potrebujete!

   Vďaka oceľovej konštrukcií vám zaručuje vysokú stabilitu a nosnosť a to až do 150 kilogramov. Môžete si užívať cvičenie a precvičovanie celého tela. Nemusíte sa báť ani toho, ak máte viac kilogramov, pretože veža je robustnejšia a jednoducho vás udrží. Nechýba ani časť pre posilňovanie rúk a chrbta, ktoré sú jedným z najdôležitejších častí. Precvičíte si tu aj nohy vďaka spodnej kladke.

   Pre ľudí, ktorí preferujú box či iné bojové športy tu je aj boxovacia hruška, ktorá je vhodná najmä pre kondičný tréning a nácvik úderov. So stojanom len tak ľahko nepohnete, takže sa do svojho tréningu môžete na sto percent zahĺbiť. Na tejto veži máte aj miesto pre zavesenie boxovacieho vreca. Ak na tieto veci moc nie ste, môžete si tam pripevniť MultiTrainer, ktorý slúži na posilňovanie s vlastnou hmotnosťou. Aj toto cvičenie je veľmi efektívne.

   Anatomické tvarovanie opierky je ďalšou výhodou, ktorá sa vám bude páčiť. Práve posilňovacia veža inSPORTline ProfiGym C70 sa hodí najmä pre ľudí, ktorí radi posilňujú a boxujú. Po tom, ako si zacvičíte nejaké cviky s boxovacím vrecom či hruškou sa hneď môžete presunúť na silový tréning, ktorý máte hneď v jednom. Komfortné vysoké polstrovanie či nylonové kladky a pružné oceľové lanká sa vám postarajú o tichý a plynulý chod. Nemusíte sa vôbec báť, že by sa vám nejako stroj posunul alebo robil hluk.

   Záťaž si jednoduchým mechanizmom nastavíte až na hmotnosť 45 kilogramov, takže sa poriadne pri cvičení zapotíte. Posilňovacia veža inSPORTline ProfiGym C70 patrí medzi obľúbené vo svojej kategórií.

   Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis inSPORTline ProfiGym C70 kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

   Najlepšie ponuky inSPORTline ProfiGym C70

   DO OBCHODUinsportline.sk
   admin

   Súvisiace príspevky
   Aká je Vaša skúsenosť?

   Pridaj komentár

   Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *