rúra Mora VT 527 WC recenzia

Recenzia produktu Mora VT 527 WC

329.00
Mora VT 527 WC
8.9

Cena

87/10

  Kvalita pečenia

  90/10

   Funkcie

   90/10

    Klady tohto produktu

    • - Rúra má objem 67 litrov, takže naraz v nej môžete upiecť dva až tri plechy
    • - Počet programov je 9
    • - Chladenie dvierok

    Zápory produktu

    • - Pre niekoho môže byť nevýhodou dotykový displej, ktorý by mohli ovládať aj deti, ak by ste zabudli na poistku
    • - Nemá mikrovlnné ohrievanie

    Multifunkčná rúra, ktorá nemá obdobu! Hľadáte modernú, peknú a výkonnú rúru? Značka Mora prišla práve s takouto, ktorá vám upečie, uvarí a dokonca aj rozmrazí každé jedno jedlo, ktoré do nej vložíte!

    Jednoduché ovládanie, štýlový dizajn a ešte k tomu aj skvelý výkon. To všetko hľadajú ľudia, keď sa snažia kúpiť si správnu rúru. Splniť požiadavky každého je niekedy nemožné, no značka Mora s takouto rúrou prišla. Okrem toho, že je rúra naozaj v krásnom prevedení, dokáže skoro zázraky.

    Začnime s dizajnom. Ten je v poslednej dobe najdôležitejším aspektom, ktorý by mala správna rúra spĺňať. Rúru Mora VT 527 WC nájdete v bielom prevedení. Práve biele prevedenie jej dodáva na štýlovosti a hodí sa takmer každému užívateľovi do jeho kuchyne. Rúra je vstavaná, takže jediné čo budete vidieť je jej predok. Práve ten je v naozaj štýlovom dizajne, ktorý vás dostane.

    Špecialitou tejto rúru sú zamačkávajúce gombíky. Tie fungujú na princípe toho, že keď rúru nepoužívate, jednoducho klasické gombíky, s ktorými ovládate teplotu a programy vmačknete dovnútra. Keď ich potrebujete, jediné čo urobíte je to, že gombíky stlačíte a tie vám vyjdú von. Jednoducho s nimi budete pracovať, a keď zas skončíte, stlačíte ich späť. Určite vás zaujme aj dotykové ovládanie hodín, ktoré tu v minulosti len tak nebolo a ešte stále je pomerne raritou. Hodiny sú digitálne a môžete si ich programovať jednoducho a sami.

    Nechýba ani bezpečnostný zámok pre deti, ktorým by sa stláčanie gombíkov a dotykového displeja mohlo zapáčiť. Okrem tejto výhody sú tu ďalšie. Napríklad deväť funkcií, z ktorých si vyberiete určite tú svoju. Medzi ne patrí Gril a infra gril, Horúci vzduch, ktorý môže byť rozfúkaný vďaka ventilátoru do celej rúry či rozmrazovanie. Nechýba ani časovač, ktorý rúru vypne alebo znova zapne.

    Osvetlenie rúry je samozrejmosťou bez ktorej by sme si asi rúry už nevedeli ani len predstaviť. Nechýba ani horné či dolné tepelné teleso, vďaka ktorému budete môcť piecť niekoľko plechov koláčov či jedla naraz a budú upečené rovnomerne, či už bude plech hore alebo dole. Rozmrazovanie je veľmi šetrné, no rýchle. O pár minút budete mať jedlo rozmrazené a dokonca aj teplé.

    Nechýba ani regulácia teploty, ktorú si nastavujete sami. Vyberať si môžete v rozmedzí od 50 stupňov Celzia do 275 stupňov Celzia. Takto sa vám vždy jedlo upečie správne a bude naozaj chutné. Pre dobrú manipuláciu sú v rúre aj teleskopické rošty, vďaka ktorým sa viac neopálite.

    Objem rúry je 67 litrov, takže patrí medzi stredne veľké rúry. Pri jednom pečení do nej zmestíte dva až tri plechy. Rúru radíme do energetickej skupiny A, takže s ňou ušetríte dostatok úspor.

    Doplnkové funkcie, ktoré sa vám budú páčiť sú napríklad chladič dvierok, aby ste mohli dvierka otvárať bezpečne, teleskopické vysúvanie plechov či vodné čistenie Aqua Clean.

    Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Mora VT 527 WC kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

    Najlepšie ponuky Mora VT 527 WC

    skladom329.00 €DO OBCHODUHej.sk
    Romana Kádeková

    Súvisiace príspevky
    Aká je Vaša skúsenosť?

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *