Electrolux EZB3400AOX recenzia

Recenzia produktu Electrolux EZB3400AOX

199.00
Electrolux EZB3400AOX
9.63333333333

pomer cena/výkon

93/10

  Kvalita programov

  96/10

   Dizajn

   100/10

    Klady tohto produktu

    • - Mnoho funkcií, vďaka ktorým bude vaše jedlo naozaj chutné
    • - LED displej, na ktorom uvidíte zvolený program a teplotu
    • - Výkonný gril, s ktorým si pripravíte všetko ako v reštaurácií
    • - Nerezový dizajn, ktorý si zamilujete

    Zápory produktu

    • - Rúra nemá detskú poistku ani otočný gril
    • - Ak radi pečiete s parou, táto rúra pre vás nie je pretože neobsahuje túto možnosť

    Mať nerezovú rúru v domácnosti je niekedy naozaj veľký luxus. Ľudia, ktorí sa chcú odlišovať či majú luxusnú kuchyňu, do ktorej sa im hodí práve rúra z tohto materiálu by na ňu určite mali staviť. Okrem skvelého dizajnu disponuje aj vysokým výkonom, vďaka ktorému sa z pečenia stane zážitok.

    Vyberáte vstavanú rúru a hľadáte takú, ktorá bude svojim dizajnom a výkonom za skvelú cenu? Značka Electrolux je pre vás ako stvorená. Jej rúra Electrolux ZB3400AOX ponúka komfort pri pečení a krásny nerezový dizajn, z ktorého budete nadšení.

    Electrolux ZB3400AOX je vstavená rúra z nerezovej ocele, ktorá má špeciálnu povrchovú úpravu, vďaka ktorej sa nemusíte báť nepekných odtlačkov prstov či iných špín, ktoré by sa mohli jednoducho usadiť na povrchu. Ak by sa však niečo také stalo, je veľmi ľahko čistiteľná.

    Rúra patrí do energetickej triedy A vďaka šetrnému pečeniu. V porovnaní s ostatnými rúrami za rovnakú cenu je práve táto na prvom mieste. Objem rúry Electrolux B3400AOX je 60 litrov, takže do nej pohodlne zmestíte až tri plechy, ktoré sa rovnomerne upečú. Ponúka vám osem programov, medzi ktorými si nájdete svoj obľúbený, alebo ten, ktorý práve potrebujete. Patrí medzi ne napríklad horný či spodný ohrev, pečenie pomocou ventilátoru alebo gril. Všetky tieto programy pracujú perfektne s nulovým únikom tepla. O to sa postará najmä kvalitná izolácia na dvierkach.

    Jednoduché ovládanie sa vám bude určite páčiť a vďaka nemu dostane pečenie úplne inú dimenziu. K nadštandarným funkciám patrí napríklad funkcia minútka, ktorá vám pomôže lepšie koordinovať prípravu obľúbených jedál. Môžete si nastaviť dobu trvania pečenia. Keď táto doba skončí, budete informovaní signálom, že sa rúra vypne. Ak jedlo ešte nebude hotové, program môžete predĺžiť. Rúru ovládate pomocou dvoch otočných, väčších gombíkov a LED displeja, kde sa vám zobrazí daný program. Keď je rúra vypnutá, na displeji sa zobrazí čas.

    Efektné osvetlenie sa vám takisto dostane pod kožu. Aby ste videli jedlo čo najlepšie, popri tom ako sa pečie, stačí sa pozrieť cez dvierka a netreba rúru ani zbytočne otvárať. V rúre Electrolux ZB3400AOX nechýba ani chladiaci ventilátor, ktorý znižuje teplotu vnútorných komponentov a tým zvyšuje už životnosť. Rúra vám preto vyzdrží naozaj veľmi dlho. Súčasťou balenia je aj jeden smaltovaný plech pre zachytávanie mastnosti a chrómový rošt na grilovanie.

    Vďaka funkcií grilovania si môžete pripraviť jedlo ako na grile. Teplotu si nastavujete sami, vzhľadom na program, ktorý si zadáte. Výborným programom je aj teplovzdušné pečenie, vďaka ktorému bude rúra piecť s nižšou teplotou, no pritom sa jedno upečie perfektne a za omnoho kratší čas. Vďaka displeju a osvetleniu vo vnútri rúry máte vždy prehľad o tom, čo sa vo vnútri deje.

    Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Electrolux EZB3400AOX kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

    Najlepšie ponuky Electrolux EZB3400AOX

    skladom199.00 €DO OBCHODUHej.sk
    Romana Kádeková

    Súvisiace príspevky
    Aká je Vaša skúsenosť?

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *