Gorenje Essential BO635E20X recenzia

Recenzia produktu Gorenje Essential BO635E20X

249.00
Gorenje Essential BO635E20X
9.5

Cena

90/10

  Dizajn

  100/10

   Kvalita pečenia

   95/10

    Klady tohto produktu

    • - Štýlový nerezový dizajn
    • - Izolácia, ktorá neprepustí teplo
    • - Odolná nerez voči usadeninám, odtlačkom a špine
    • - Rúra patrí do energetickej triedy A

    Zápory produktu

    • - Nemá otočný gril
    • - Vo funkciách nenájdete mikrovlnné ohrievanie či pečenie s parou

    Jedna z nerezových rúr, ktoré zákazníci milujú. Aj tak by sa dala popísať rúra značky Gorenje Essential BO635E20X. moderné kuchyne priam volajú po novodobých kúskoch a spotrebičoch, ktoré by ste si do nich mali zakúpiť. So značkou Gorenje nikdy nešliapnete vedľa.

    Už len pohľad na nerezový materiál vo vás môže evokovať, že táto rúra bude naozaj jednotkou medzi ostatnými rúrami. Jednoduchý dizajn v spojení s materiálom patrí medzi tie najkrajšie. Pomer ceny a kvality je tu naozaj v dobrej rovine, takže sa nemusíte obávať, že by ste zbytočne preplácali viac.

    Multifunkčná vstavaná rúra Gorenje Essential BO635E20X sa radí do energetickej triedy A. Je to hneď z niekoľkých dôvodov. Jedným z nich je kvalitné tesnenie na dvierkach, ktoré udržuje teplo vo vnútri rúry a máte tak nulový únik tepla. Hneď druhým dôvodom je cirkulácia teplého vzduchu, ktorý sa udržiava omnoho dlhšie v rúre. Ak použijete ešte teplovzdušné pečenie, zaručujeme vám, že vďaka tejto rúre budete piecť skoro každý deň. Rýchle, jednoduché a najmä chutné jedlo, ktoré vám z nej vyjde budete milovať.

    Značka Gorenje vytvára svoje rúry v dizajne HomeMade, čo znamená že tvar sa veľmi podobá peciam, ktoré sa používali v minulosti. Práve mnohí ľudia majú radi takýto dizajn a štýl, ktorý pripomína pec. Klenutý tvar je jedným z mnohých užitočných a štýlových riešení, na ktoré sa značka spolieha. Vďaka klenbe, ktorú majú rúry značky Gorenje bude horúci vzduch cirkulovať okolo jedla pravidelne, a preto sa nestane, že by ste mali jedlo z jednej strany upečené a z druhej nie. Rovnako to je aj pri pečení dvoch a viacerých plechov. Horný plech bude na rovnakej úrovni pečenia ako ten spodný.

    Kvalita a typ smaltu, ktorý je použitý v rúre vás naozaj očarí. Silver Matter je vysoko odolný a pevný materiál, ktorý znesie tak extrémne teploty, ktoré by ste si nevedeli predstaviť. Môže to byť až neskutočných 500 stupňov Celzia. Nemusíte sa preto báť o komponenty, ktoré boli použité a sú vo vnútri rúry. Pri pečení sa im naozaj nič nestane. Trojnásobný náter interiéru zas podporuje tepelný reflex a poskytuje dostatočnú izoláciu. Práve vďaka tomu budete mať interiér rúry vždy bezpečný a najmä sterilný bez rôznych baktérií.

    Skoro všetky rúry, ktoré ponúka značka Gorenje sú typické tým, že majú teleskopické lišty. Tie sú veľmi jednoducho vysúvateľné a umožňujú vám tak ľahkú a bezpečnú manipuláciu s horúcimi plechmi či inými nádobami, ktoré používate pri pečení. Už sa vám nikdy nestane, že by ste sa opálili. Teleskopické lišty môžete vysúvať na troch úrovniach, vďaka čomu si nastavíte výšku, na ktorej chcete piecť.

    Nerezové prevedenie, v ktorom rúru kúpite by sa vám mohlo zdať ťažké na čistenie, no nie je tomu vôbec tak. Kvôli poťahu, ktorý na nerezi je, už nikdy nebudete mať nepekné odtlačky či inú špinu na povrchu. Ak by sa niečo také aj stalo, dá sa rúra rýchlo a jednoducho vyčistiť.

    Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Gorenje Essential BO635E20X kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

    Najlepšie ponuky Gorenje Essential BO635E20X

    skladom249.00 €DO OBCHODUHej.sk
    Romana Kádeková

    Súvisiace príspevky
    Aká je Vaša skúsenosť?

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *