Mora VT 548 MX recenzia

Recenzia produktu Mora VT 548 MX

319.00
Mora VT 548 MX
9.1

Pomer cena/výkon

93/10

  Výborné príslušenstvo

  89/10

   Klady tohto produktu

   • - Rúra má objem až 67 litrov, takže v nej upečiete aj niekoľko plechov naraz
   • - Mora VT 548 MX je multifunkčná takže vám ponúka až 10 programov
   • - Vďaka ventilátoru bude teplo rozfúkané do celej rúry a jedlo tak upečiete rovnomerne

   Zápory produktu

   • - Rúre chýba otočný gril
   • - Rúra nemá sondu

   Nájsť výbornú rúru, ktorá vám vydrží roky a budete s ňou spokojní je ťažké, no keď sa obrátite na značku Mora, nikdy neoľutujete. Rokmi overená značka prichádza s rúrou Mora VT 548 MX, ktorá sa vám bude páčiť hneď kvôli niekoľkým výhodám, ktoré ponúka.

   Mora VT 548 MX patrí medzi vstavané rúry, ktoré sa hodia to úplne každej kuchyne. Vďaka tomu, že je z nerezu, jej dizajn vyzerá nadčasovo a len tak z módy nevyjde. Ak sa bojíte ťažkého umývania, obavy nechajte doma a s pokojným svedomím ju kúpte. Vďaka povrchu, ktorý je potretý špeciálnym náterom sa vám nebude špina usádzať na nerezi a rovnako to bude aj s odtlačkami prstov. Už nikdy viac nebudete musieť drhnúť ťažké a mastné miesta. Ak sa by náhodou stalo, že sa rúra ušpiní, jednoducho ju pretriete vlhkou handrou a tam vaša práca skončila.

   Značka Mora spravila túto vstavajú rúru so špeciálnymi stláčajúcimi plne osvetlenými gombíkmi, takže aj v tme budete rúru jednoducho ovládať a všetko, čo ste si nastavili budete vidieť. Či už je to program, pri ktorom pečiete, alebo stupne, ktoré ste si zadali. Rúra Mora VT 548 MX má mnoho predností, ktoré by ste mali určite vedieť.

   Medzi jedny z mnohých predností, ktorými sa rúra pýši je rýchlo ohrev, ktorý rúru vyhreje na 200 stupňov Celzia už za pár minút. Nebudete tak musieť dlho čakať, kým sa vám rúra rozpáli a piecť dlho aj do noci. Sami si regulujete teplotu, ktorá sa nachádza v rozmedzí od 30-275 stupňov Celzia.

   Nechýba ani dotykové ovládanie hodín, ktoré sa vám na dipleji zobrazí hneď po tom, čo s rúrou nebudete už nič robiť a bude v pokojnom režime. Sami si nastavíte presný čas, ktorý vám rúra bude ukazovať. Vďaka ukazovateľu času tak budete vedieť, koľko sa má ešte váš koláč alebo mäso v rúre piecť a nikdy nič nepripálite.

   Spomeňme si ešte ďalšie funkcie, ktoré rúra má. Sú to vrchné a spodné pečenie, takže ak pečiete naraz niekoľko plechov, nikdy nebude ten vrchný skôr upečený ako ten spodný či stredný. Do rúry vďaka jej veľkosti vložíte až tri plechy, takže vďaka nej ušetríte aj náklady na energie. A nielen kvôli tomu. Rúra patrí do energetickej triedy A, takže sa nemusíte báť vysokých poplatkov. Jej objem je 67 litrov.

   Mora VT 548 MX patrí medzi multifunkčné rúry, ktoré majú až desať programov. Z nich si určite vyberiete ten, ktorý sa vám bude hodiť. Skvelým programom je napríklad grilovanie, ktoré sa postará o chuť jedla, akoby ste ho vytiahli práve z grilu. Pečenie je rovnomerné, takže keď niečo do nej vložíte, jedlo bude zvonku chrumkavé a vnútri vláčne a šťavnaté. Rúra má ukazovateľa teploty, takže budete vedieť, koľko stupňov je práve v rúre a koľko musíte ešte čakať, kým sa nahreje. Ventilátor je ďalšou výhodou, ktorou disponuje rúra Mora VT 548 MX. Vďaka ventilátoru budete mať teplo rozfúkané do všetkých strán rúry a jedlo sa vám upečie rýchlejšie a rovnomerne.

   Rúra má aj samočistič, takže sa nemusíte báť ani zbytočného umývania ťažko dostupných miest, ktoré sa na rúre upchávajú a špinia najviac. Dvierka majú veľmi dobré tesnenie, ktoré neprepustí žiadne teplo a vy sa tak nemusíte báť, že by ste piekli nejaké jedlo až príliš dlho.

   Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Mora VT 548 MX kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

   Najlepšie ponuky Mora VT 548 MX

   skladom319.00 €DO OBCHODUHej.sk
   Romana Kádeková

   Súvisiace príspevky
   Aká je Vaša skúsenosť?

   Pridaj komentár

   Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *