Whirlpool AKZ 6230 NB recenzia

Recenzia produktu Whirlpool AKZ 6230 NB

Whirlpool AKZ 6230 NB
8.86666666667

Cena

90/10

  Kvalita produktov

  85/10

   Príslušenstvo

   91/10

    Klady tohto produktu

    • - Šiesty zmysel, ktorý si sám nastaví dĺžku a teplotu pečenia
    • - Desať programov
    • - Dizajn, ktorý je štýlový a bude sa vám určite páčiť

    Zápory produktu

    • - Rúra môže byť pre väčšie rodiny dosť malá

    Značka Whirlpool prichádza s ďalšou rúrou, ktorá sa dostáva medzi top produkty, ktoré si ľudia obľúbili. Ak patríte k milovníkom kvalitných spotrebičov, určite by ste mali staviť na rúru Whirlpool AKZ 6230 NB, ktorá vás nesklame ani po niekoľkých rokoch.

    Vstavaná multifunkčná rúra Whirlpool AKZ 6230 NB má celosklenné vnútro, ktoré vás naozaj ohromí. Patrí medzi nízky počet rúr, ktoré s a môžu takýmto vnútrom reprezentovať. Katalycká zadná stena je jednoduchá na čistenie, takže obavy o ťažkú údržbu mať nemusíte.  Okrem toho vás zaujme aj vysokým výkonom a luxusným čiernym dizajnom, ktorý sa vám bude hodiť do kuchyne. Práve dizajn je jednou z najdôležitejších vecí, na ktoré mnohokrát ľudia nedajú dopustiť. Radšej kúpia nekvalitnejší výrobok, ako by mal byť škaredý. Práve pri rúre Whirlpool AKZ 6230 NB sa nad tým nemusíte zamýšľať, pretože táto rúra je veľmi pekná, štýlová a výkonná zároveň.

    Nechýba ani veľká ponuka funkcií, ktorých má desať. Z takéhoto veľkého množstva si určite vyberiete aj vy sami a budete piecť veľmi radi. Medzi klasické programy patrí aj gril či vrchný a spodný ohrev. Súčasť, ktorá nesmie rúram chýbať je napríklad efektné vnútorné osvetlenie, vďaka ktorému budete do rúry dobre vidieť aj počas pečenia a nestane sa tak, že by sa vám niečo pripálilo.

    Whirlpool AKZ 6230 NB má dokonca aj šiesty zmysel, ktorý budete využívať s radosťou. Pri tejto funkcií si stačí vybrať iba jednu z funkcií, ktorú máte v ponuke, váhu pokrmu a rúra si všetko ostatné zariadi sama. Či už dĺžku pečenia alebo teplotu. Celkový skladovací objem je 65 litrov, takže sa rúra radí medzi klasické veľkosti a upečiete v nej naraz aj tri plechy plné jedla. Hodí sa do stredne veľkých domácností, ktoré radi pečú všetko možné, či už sladké alebo slané.

    Ďalšou z výhod je aj energetická nenáročnosť. Rúra patrí do energetickej skupiny A+, takže vám ušetrí náklady na energiu. Okrem toho, že vám ich ušetrí svojou energetickou nenáročnosťou, peniaze vám ušetrí aj vďaka skvelému tesneniu, cez ktoré vám neujde ani trochu tepla.

    Medzi ďalšiu výbavu patrí aj systém chladenia, ktorý sa stará o to, aby vnútorné súčiastky, ktoré boli použité na vytvorenie rúry, sa pri veľkej teplote nezničili a vydržali vám omnoho viac. Toto je jedna z výhod najnovších rúr, ktoré predáva značka Whirlpool.

    Dvierka vás už nikdy nepopália, pretože chladiaci systém funguje aj na nich. Pri príprave pokrmu sa tak nemusíte báť počas pečenia otvoriť dvierka a vyskúšať, či už nie je hotový. Nechýbajú ani digitálne hodiny, ktoré si sami nastavíte a môžete tak na nich sledovať, či už neuplynul čas, ktorý je vhodný na pečenie jedla. Tlmené zatváranie dvierok je takisto samozrejmosťou, ktorá rúre nechýba.

    Medzi všetky funkcie, ktoré rúra má patrí napríklad rýchly predohrev, takže už nemusíte dlho čakať, kým sa vám rúra nahreje, aby ste mohli piecť, spodný a horný ohrev, ktorý vám zabezpečí, že aj spodný plech bude vždy dokonale upečený, gril či ventilátor, ktorý teplo rozfúka do celej rúry a jedlo budete mať perfektne upečené zo všetkých strán.

    Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Whirlpool AKZ 6230 NB kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

    Romana Kádeková

    Súvisiace príspevky
    Aká je Vaša skúsenosť?

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *