Whirlpool AKP 288 JA recenzia

Recenzia produktu Whirlpool AKP 295 JA

369.00
Whirlpool AKP 295 JA
9.43333333333

Cena

92/10

  Dizajn

  99/10

   Funkcie

   92/10

    Klady tohto produktu

    • - Teplovzdušné pečenie
    • - Osem základných funkcií
    • - Chladič dvierok

    Zápory produktu

    • - Rúra je dosť malá
    • - Nemá displej

    Rúra Whirlpool AKP 288 JA patrí medzi radu rúr, ktoré značka vymyslela pre ľudí, ktorí majú svoju kuchyňu zariadenú naozaj štýlovo a dizajnovo. Rúra sa svojím dizajnom veľmi podobá na pece, v ktorých ešte dodnes v reštauráciách pečú rôzne pokrmy ako napríklad pizzu. Ak aj vás uchvátil tento dizajn a máte radi podobné štýly, určite by ste mali porozmýšľať nad jej kúpou.

    Nie je tajomstvom, že značka Whirlpool rada vyrába produkty, ktoré sa hodia do kuchyne úplne každému. Či už máte modernú kuchyňu, kde sa vám bude hodiť tmavšia sklenená rúra alebo ste si ju zariadili do retro štýlu, všetky výrobky, ktoré potrebujete v sortimente tejto značky rýchlo a spoľahlivo nájdete.

    Whirlpool AKP 288 JA je rúra, ktorá je vstavaná. Výhodou týchto rúr je aj to, že im vidno iba prednú časť a o ostatné sa starať nemusíte. Predné dvierka sú bielej až jemne vanilkovej farby, ktoré sa vám určite zapáčia. Čistenia sa báť nemusíte, pretože povrch sa len tak ľahko nezašpiní a ak sa také niečo stane, stačí vziať mokrú handru a raz či dvakrát prejsť po šmuhe. Tá zmizne akoby zázrakom.

    Rúra je teplovzdušná a patrí do energetickej skupiny A, takže vám ušetrí dostatok financií. Vďaka dvierka, ktoré sú so skvelým tesnením, vám neujde už ani trochu tepla a budete môcť tak piecť na plné obrátky. Rúra má výhodu aj v tom, že má chladiacu funkciu. Tá vám poskytne dlhú životnosť všetkého materiálu, ktorý bol použitý vo vnútri rúry a dvierka vás nikdy nepopália.

    Rúra nemá displej, no za to máte mechanický časovač, vďaka ktorému si vždy zadáte presný čas, počas ktorého chcete piecť. Nikdy vás tak neprekvapí zhorený koláč alebo mäso, ktoré budú nepríjemne páchnuť na celý dom. Teplotu si zadávate vy a to v rozmedzí od 30 do 250 stupňov Celzia. Rúra je výkonná a upečie vám jedlo už za pár minút.

    Whirlpool AKP 288 JA vám ponúka dve úrovne pečenia, statický horný aj dolný ohrev, gril či teplovzdušný ohrev. Vďaka statickému hornému a dolnému ohrevu budete mať vždy všetko jedlo správne upečené a nestane sa, že by ste mali jedno jedlo spálené a druhé neupečené. O to sa nepostará však iba táto funkcia, ale aj teplovzdušná funkcia, ktorá sa svoju činnosť používa ventilátor. Ten teplo prefúka do celej rúry, takže sa dostane úplne všade. Všetko si riadite vy sami a máte to aj pod kontrolou.

    Určite a vám bude páčiť aj typ dverí, ktorý je presklenený. Takto budete vždy vidieť, čo sa vo vnútri rúry deje, či vám niečo neprihára alebo sa cesto naozaj dvíha, ako bolo napísané v postupe.

    Vnútorný objem rúry je len 56 litrov, takže v nej viac ako dva plechy neupečiete. Práve kvôli tomuto parametru sa rúra Whirlpool AKP 288 JA bude hodiť skôr do menších domácností, ktoré si poradia aj s menším spotrebičom. Rúra disponuje s ôsmymi základnými funkciami, ktoré vám budú bohato stačiť pre klasické pečenie.

    Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Whirlpool AKP 295 JA kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

    Najlepšie ponuky Whirlpool AKP 295 JA

    skladom369.00 €DO OBCHODUHej.sk
    Romana Kádeková

    Súvisiace príspevky
    Aká je Vaša skúsenosť?

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *