BOSCH HBN539E7 recenzia

Recenzia produktu Bosch HBN 539E7

299.00
Bosch HBN 539E7
8.8

Cena

85/10

  Kvalita

  91/10

   Klady tohto produktu

   • - Výkonná rúra
   • - Osem základných programov
   • - Rozmrazovací program, ktorý vám pomôže pri každom jedle
   • - Chladič dvierok

   Zápory produktu

   • - Sušenie či samostatný horný ohrev v rúre nie sú možné
   • - Rúra nemá teplotnú sondu

   Multifunkčná vstavaná rúra BOSCH HBN539E7 v nerezovom prevedení vám ponúkne viac než len skvelý výkon. Okrem neho je tu množstvo ďalších plusov, vďaka ktorým si vás získa a inú rúru už nikdy viac chcieť nebudete.

   BOSCH HBN539E7 patrí medzi rúry, ktoré sa zaraďujú do energetickej triedy A, pretože majú nízku spotrebu. Okrem toho, že vám vďaka svojej nízkej spotrebe ušetrí financie, nechýbajú ani skvelé dvierka, ktoré tesnia perfektne a tak vám neujde už ani trochu tepla von.

   Bojíte sa otvárať počas pečenia rúru, pretože ste sa už niekoľkokrát popálili na dvierkach? Viackrát sa vám to nestane a najmä nie pri rúre BOSCH HBN539E7. Tá má jedinečnú funkciu a tou je chladenie dvierok a súčiastok, ktoré sú vo vnútri. Tým pádom ich chráni pred vysokým teplom a vydržia o niekoľko rokov viac, ako keby v rúre žiadny chladič nebol.

   Rúra BOSCH HBN539E7 má objem 67 litrov, čím spadá do kategórie pre stredne veľké rodiny. Na jedenkrát upečiete 2 až 3 plechy dobrôt a nebudete pri tom musieť čakať, kým sa vám upečie prvý plech, aby ste tam mohli dať druhý. Nemusíte sa obávať ani toho, že by sa jedlo na spodnej priečke neupieklo tak, ako to na vrchnej. Vďaka spodnému a vrchnému ohrevu budete mať jedlo upečené rovnomerne.

   Rovnomerne upečené každé jedlo však bude aj vďaka ventilátoru, ktorý rúra má. Teplovzdušný program vám pomôže rozvíriť teplo do každého kúsku rúry a tým pádom získate teplo aj tam, kde by inak neprišlo.

   Rúra je vybavená ôsmimi základnými programami, ktoré si budete určite pochvaľovať. Medzi ne patrí už spomenutý vrchný a spodný ohrev, ventilátor, gril či rozmrazovanie, ktoré vám pomôže roztopiť aj také jedlo, na ktoré by ste museli čakať hodiny.

   Zadná stena rúry a jej boky sú opatrené katalyckými doskami, z čoho vyplýva, že sa čistí veľmi ľahko a môžete ju udržať ako novú aj niekoľko rokov po kúpe. Práve čistenie býva mnohokrát problém pri pečení. Niektoré otvory sa upchajú, zapečú a rúra po pár rokoch stráca svoju výkonnosť. Pri BOSCH HBN539E7 sa to však nestane. Vo výbave k tejto rúre dostanete dva plechy, ktoré sa vám určite zídu pri každom pečení.

   Nechýba ani klasické osvetlenie rúry, vďaka ktorému budete vidieť vždy ako sa jedlo vo vnútri rúry správa a či už nie je vhodný čas vytiahnuť ho. Netreba otvárať zbytočne dvierka, jednoducho všetko vidíte cez sklo na rúre.

   Hodiny sú takisto základným parametrom, ktorý ma snáď každá správna rúra. Aj vďaka nim budete vždy vedieť, koľko času ešte má byť jedlo v rúre a či už nie je čas s pečením skončiť. Sami si vyberáte teplotu, ktorú si nastavíte v rozmedzí od 25 do 275 stupňov Celzia.

   Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Bosch HBN 539E7 kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

   Najlepšie ponuky Bosch HBN 539E7

   skladom299.00 €DO OBCHODUHej.sk
   Romana Kádeková

   Súvisiace príspevky
   Aká je Vaša skúsenosť?

   Pridaj komentár

   Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *